10 sie 2016

Filmy miesiąca - lipiec 2016


Witam po długiej przerwie! Niestety praca, studia, mieszkanie zabrały mi cały wolny czas. Całe szczęście mam to już za sobą. :) Zaczynam dziś od Filmów miesiąca - lipiec. Zdecydowanie jeden z lepszych miesięcy jeśli chodzi o dobór repertuaru. 


 Po publicznym ośmieszeniu Laura popełnia samobójstwo. Rok później grupa nastolatek otrzymuje od niej wiadomość.

 Rasa obcych przypuściła bezlitosny atak na Ziemię i rozpanoszyła się niczym pszczeli rój, niszcząc doszczętnie całe miasta. Tylko żołnierz, który został zamknięty w pętli czasu, może ją unicestwić.

 Agent służb specjalnych bierze pod swoje skrzydła nowicjusza, aby przekazać mu wiedzę zdobytą przez lata pracy. 
 Nick Bajer – żyjący z drobnych przekrętów szczwany lis, i Judy Hops – pierwszy w historii królik zatrudniony w policji, łączą siły, by rozwiązać pewną kryminalną zagadkę. Grupa znajomych poszukuje swojej drugiej połówki w Nowym Jorku.  Mający niebawem się ożenić Jason zabiera swojego dziadka na przejażdżkę po Florydzie. 

 Klikając w tytuły przeniesie Was na stronę filmwebu.

2 komentarze:

  1. Zwierzogród - uwielbiam tą bajkę! Oglądając ją jako dorosły, dostrzega się jej uniwersalizm, pasuje właściwie do większości sytuacji życiowych :) O Cybernatural niestety nie słyszałam, a opis ciekawy - muszę zobaczyć :)

    OdpowiedzUsuń
  2. świetny wpis, dla mnie notki o filmach są najlepsze, bo jestem wielką filmomaniaczką i filmocholiczką :D sama oglądam bardzo dużo dlatego chętnie czytam o tym czego jeszcze nie widziałam. Zaciekawiło mnie bardzo cybernatural, na skraju jutra i jak to robią single widziałam :)
    pozdrawiam cieplutko myszko :*

    OdpowiedzUsuń